Veli ARSLAN

Şirket Kurucusu & CEO

Veli ARSLAN 1975 İstanbul Üsküdar doğumlu olup aslen Tokat Erbaalıdır. Veli ARSLAN mesleğe 1989 yılında başlamıştır. Şirketimiz 2005 yılında Aslan Gümrük olarak kurulmuş olup şuan Merkez İstanbul,Kocaeli,Bursa ve İzmirde hizmet vermektedir. Bununla beraber birçok STK'da yöneticilik yapmaktadır.

veliarslan@aslangumruk.com





Ramazan KARADAĞ

Gümrük Müşaviri/Operasyon Müdürü

1982 İstanbul doğumlu olup aslen Amasyalıdır. Ön lisans eğitimini İstanbul Üni. Dış Tic. Ve Avrupa Birliği bölümünde, Lisans Eğitimini Anadolu Üni. İşletme Bölümünde Tamamlamıştır. Ramazan KARADAĞ, 2011 de Gümrük Müş.Yrd. 2017 de Gümrük Müşaviri Unvanını kazanmıştır. Sektörün öncü firmalarında, çeşitli görevlerde yer almış, 2018 yılından beri Aslan Gümrük Müşavirliğinde Yönetici olarak görevini sürdürmektedir.

ramazankaradag@aslangumruk.com

Dahili:1025

Türkay ÖZER

Gümrük Müşaviri

11 mart 1953 doğumlu İ.T.İ. Akademisi şişli işletmecilik yüksek okulu mezunuyum.1980 yılında ilk sınavda müşavirlik belgesi alarak mesleğe başladım.2014 yılında katıldığım aslan gümrük müşavirliği firmasında genç müşavir arkadaşlarımla hizmet veriyorum

turkay@aslangumruk.com
Dahili:1022

Necla ERSOY

Gümrük Müşaviri / İhracat

necla@aslangumruk.com
Dahili:1007

İnanç ADA

Gümrük Müşaviri / İthalat

1979 İstanbul Üsküdar doğumlu olup mesleğe 2002 yılında başlamıştır. Marmara üniversitesi Dış Ticaret ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümleri mezunudur. 2013 yılından beri "Gümrük Müşaviri" ünvanıyla mesleği icra etmektedir.

inanc@aslangumruk.com
Dahili:1004



Erdal YEŞİLTEPE

İthalat Şefi

erdal@aslangumruk.com
Dahili:1006

Muammer AYHAN

İthalat

muammer@aslangumruk.com
Dahili:1019

Nedim ELMASTAŞ

İthalat

nedim@aslangumruk.com
Dahili:1021

Mustafa YAZBAHAR

Sosyal Medya Uzmanı & İthalat

mustafa@aslangumruk.com
Dahili:1017



Demet Yıldız BİÇER

İhracat Şefi

demet@aslangumruk.com
Dahili:1020

Aziz GÖZGÖZ

İhracat

aziz@aslangumruk.com
Dahili:1009

Melike PİRAZ

İhracat

melike@aslangumruk.com
Dahili:1024

Ramazan GÖKTEPE

İhracat

ramazan@aslangumruk.com
Dahili:1022

Hafize DÜNDAR

İhracat

hafize@aslangumruk.com
Dahili:1012

Zafer AKTÜRK

İhracat

zafer@aslangumruk.com
Dahili:1003

Büşra ÖZTÜRK

İhracat

busra@aslangumruk.com
Dahili:1022



Özlem KOÇ

Finans Müdürü

ozlem@aslangumruk.com
Dahili:1005-1010

    

Zeynep BARAN

Muhasebe Müdürü

zeynep@aslangumruk.com
Dahili:1027

    

Nuray TAŞDEMİR

Muhasebe

nuray@aslangumruk.com
Dahili:1028

    

Canan ÇELEBİ

Sekreter

canan@aslangumruk.com
Dahili:1000-0

    

Binnaz KÜTÜKÇÜ

İş Geliştirme Müdürü

binnaz@aslangumruk.com Dahili:1030

Sevcan ÖZTÜRK

İş Geliştirme Uzmanı

sevcan@aslangumruk.com Dahili:1030



Uğur ETİZ

İzmir Bölge ve Gümrük Sorumlusu

(0232) 463 60 60

Özgür BALCI

Bursa Bölge ve Gümrük Sorumlusu

(536) 213 90 92

Orkan KOÇ

Kocaeli Bölge ve Gümrük Sorumlusu


(545) 288 02 48


Cengizhan GÜNER

Muratbey Gümrük Sorumlusu


Selami ETEGÜL

Erenköy Gümrük Sorumlusu


Ahmet Anıl ASLIM

AHL ve Yeni Havalimani Gümrük Sorumlusu


Oğuz kağan BAK

Ambarli Gümrük Sorumlusu


Oğuzhan GÜREŞÇİ

Liman Operasyon Sorumlusu


Furkan Çağan GÜLSÜN

Liman Operasyon Sorumlusu


Erkan PEKSAK

Aliağa Gümrük Sorumlusu


Rüştü ŞENER

Motor Kurye

Ali TORAMAN

Şoför



Şaban KÜRBÜZ

Güvenlik



Zeynep ARGÜN

Aşçı