Veli ARSLAN

Şirket Kurucusu & CEO

Şirketimizin kurucusu Veli Arslan. 1977 İstanbul doğumlu olmakla beraber aslen Tokat Erbaâlıdır. 1989 yılında gümrük saha elamanı olarak başladığı meslek hayatında çeşitli firmalarda yöneticilik göreviyle devam ederek 2008 yılında Aslan Gümrüklemeyi kurmuştur. 20 yıllık mesleki tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

veliarslan@aslangumruk.com





Ramazan KARADAĞ

Gümrük Müşaviri/Operasyon Müdürü

1982 İstanbul doğumlu olup aslen Amasyalıdır. Ön lisans eğitimini İstanbul Üni. Dış Tic. Ve Avrupa Birliği bölümünde, Lisans Eğitimini Anadolu Üni. İşletme Bölümünde Tamamlamıştır. Ramazan KARADAĞ, 2011 de Gümrük Müş.Yrd. 2017 de Gümrük Müşaviri Unvanını kazanmıştır. Sektörün öncü firmalarında, çeşitli görevlerde yer almış, 2018 yılından beri Aslan Gümrük Müşavirliğinde Yönetici olarak görevini sürdürmektedir.

ramazankaradag@aslangumruk.com

Dahili:1025

Türkay ÖZER

Gümrük Müşaviri

11 mart 1953 doğumlu İ.T.İ. Akademisi şişli işletmecilik yüksek okulu mezunuyum.1980 yılında ilk sınavda müşavirlik belgesi alarak mesleğe başladım.2014 yılında katıldığım aslan gümrük müşavirliği firmasında genç müşavir arkadaşlarımla hizmet veriyorum

turkay@aslangumruk.com
Dahili:1022

Necla ERSOY

Gümrük Müşaviri / İhracat

3 temmuz 1980 doğumlu ,ön lisans eğitimini Dış Ticaret bölümü üzerine yapmıştır.Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır. 2003 yılında Gümrük Müşavir Yardımcısı olmaya hak kazanmıştır.2015 yılında Gümrük Müşaviri olmuştur.2000 yılından beri sektörün önde gelen firmalarında görev almıştır.2016 yılından buyana Aslan Gümrük Müşavirliği şirketinde yöneticilik yapmaktadır

necla@aslangumruk.com
Dahili:1007



Erdal YEŞİLTEPE

İthalat Bölüm Şefi

erdal@aslangumruk.com
Dahili:1006

Muammer AYHAN

İthalat Uzmanı

muammer@aslangumruk.com
Dahili:1019

Nedim ELMASTAŞ

İthalat Uzmanı

nedim@aslangumruk.com
Dahili:1021

Ebru SAKA

İthalat Uzmanı

ebru@aslangumruk.com
Dahili:1010

Sebahattin BALCI

İthalat Uzmanı

sebahattin@aslangumruk.com
Dahili:1017



Demet Yıldız BİÇER

İhracat Bölüm Şefi

demet@aslangumruk.com
Dahili:1020

Aziz GÖZGÖZ

İhracat Uzmanı

aziz@aslangumruk.com
Dahili:1009

Melike PİRAZ

İhracat Uzmanı

melike@aslangumruk.com
Dahili:1024

Ramazan GÖKTEPE

İhracat

ramazan@aslangumruk.com
Dahili:1022

Hafize DÜNDAR

İhracat Uzmanı

hafize@aslangumruk.com
Dahili:1012

Zafer AKTÜRK

İhracat Uzmanı

zafer@aslangumruk.com
Dahili:1003

Dilan ÇİÇEK

İhracat

dilan@aslangumruk.com
Dahili:1022

Emre ARSLAN

İhracat

emre@aslangumruk.com
Dahili:1024

Nesimi GÖZGÖZ

İhracat

nesimi@aslangumruk.com
Dahili:1041

Emre DOĞRU

İhracat

emredogru@aslangumruk.com
Dahili:---

Tuncer GÖZGÖZ

İhracat

tuncer@aslangumruk.com
Dahili:1009



Özlem KOÇ

Finans Müdürü

ozlem@aslangumruk.com
Dahili:1005-1010

    

Gürkan DEMİR

Mali Müşavir

gurkan@aslangumruk.com
Dahili:1027

         

Canan ÇELEBİ

Muhasebe

canan@aslangumruk.com
Dahili:1000-0

Demet ÖZDEMİR

Muhasebe

demet@aslangumruk.com



Hasan YAŞRİN

İş Geliştirme Uzmanı

hasan@aslangumruk.com
Dahili:1046



Orkan KOÇ

Gümrük Müşavir Yrd. Kocaeli Gümrükler Bölge Sorumlusu

orkan@aslangumruk.com
Dahili:1017

Uğur ETİZ

İzmir Bölge ve Gümrük Sorumlusu

(0232) 463 60 60

Özgür BALCI

Bursa Bölge ve Gümrük Sorumlusu

(0224) 512 60 60

Ekrem ÇINAR

Ankara Bölge ve Gümrük Sorumlusu

ankara@aslangumruk.com
Dahili:1046



Cengizhan GÜNER

Muratbey Gümrük Sorumlusu


Ahmet Anıl ASLIM

AHL ve Yeni Havalimani Gümrük Sorumlusu


Oğuz kağan BAK

Ambarli Gümrük Sorumlusu


Oğuzhan GÜREŞÇİ

Liman Operasyon Sorumlusu


Furkan Çağan GÜLSÜN

Liman Operasyon Sorumlusu


Erkan PEKSAK

Aliağa Gümrük Sorumlusu


Umut Acar

Derince Dilovası Gümrük Personeli


Mehmet Adile

AHL-İGA Gümrük Personeli


Rüştü ŞENER

Motor Kurye

Ali TORAMAN

Şoför



Şaban KÜRBÜZ

Güvenlik



Mustafa YAZBAHAR

Sosyal Medya Uzmanı

mustafa@aslangumruk.com
Dahili:1038

Avgül EKİNCİ

Aşçı

Dahili:1011

Zübeyde GÖZGÖZ

Sekreter

Dahili:0-1060