Ekibimiz

Veli ARSLAN

Şirket Kurucusu & CEO

veliarslan@aslangumruk.com

Binnaz KÜTÜKÇÜ

İş Geliştirme Müdürü

binnaz@aslangumruk.com Dahili:1030

Sevilay KARAPINAR

İş Geliştirme Uzmanı

sevilay@aslangumruk.com Dahili:1030

Murat AYTAÇ

İş Geliştirme Uzmanı

murat@aslangumruk.com Dahili:1030

Sevcan ÖZTÜRK

İş Geliştirme Uzmanı

sevcan@aslangumruk.com Dahili:1030

Ramazan KARADAĞ

Gümrük Müşaviri/Operasyon Müdürü

ramazankaradag@aslangumruk.com Dahili:1025

İnanç ADA

Gümrük Müşaviri / İthalat

inanc@aslangumruk.com Dahili:1004

Necla ERSOY

Gümrük Müşaviri / İhracat

necla@aslangumruk.com Dahili:1007

Türkay ÖZER

Gümrük Müşaviri

turkay@aslangumruk.com Dahili:1022

Erdal YEŞİLTEPE

İthalat Şefi

erdal@aslangumruk.com Dahili:1006

Muammer AYHAN

İthalat

muammer@aslangumruk.com Dahili:1019

Nedim ELMASTAŞ

İthalat

nedim@aslangumruk.com Dahili:1021

Demet Yıldız BİÇER

İhracat Şefi

demet@aslangumruk.com Dahili:1020

Aziz GÖZGÖZ

İhracat

aziz@aslangumruk.com Dahili:1009

Melike PİRAZ

İhracat

melike@aslangumruk.com Dahili:1024

Ramazan GÖKTEPE

İhracat

ramazan@aslangumruk.com Dahili:10221026

Hafize DÜNDAR

İhracat

hafize@aslangumruk.com Dahili:1012

Zafer AKTÜRK

İhracat

zafer@aslangumruk.com Dahili:1003

Büşra ÖZTÜRK

İhracat

busra@aslangumruk.com Dahili:10221018

Özlem KOÇ

Muhasebe Müdürü

ozlem@aslangumruk.com Dahili:1005-1010

Nuray TAŞDEMİR

Muhasebe

nuray@aslangumruk.com Dahili:1028

Zeynep BARAN

Muhasebe

zeynep@aslangumruk.com

Rüştü ŞENER

Motor Kurye

Süleyman DOĞAN

Şoför

Canan ÇELEBİ

Sekreter

canan@aslangumruk.com Dahili:1000-0

Zeynep ARGÜN

Aşçı

KAPAT X

Günübirlik Güncellemeler ve Duyurular