ŞİRKET KURUCUSU

Veli ARSLAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Şirketimizin kurucusu Veli Arslan. 1977 İstanbul doğumlu olmakla beraber aslen Tokat Erbaâlıdır. 1989 yılında gümrük saha elamanı olarak başladığı meslek hayatında çeşitli firmalarda yöneticilik göreviyle devam ederek 2008 yılında Aslan Gümrüklemeyi kurmuştur. 20 yıllık mesleki tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.
Yönetim Kurulu Başkanımız, ASKON Yönetim Kurulu Üyeliği, Ataşehir Tokatlılar Dernek Başkanlığı, İstanbul Tokatlılar Yönetim Kurulu Üyeliği, Tokat Konfederasyonu gibi birçok STK' da yer almaktadır.

veliarslan@aslangumruk.com

GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

Ramazan KARADAĞ

Gümrük Müşaviri

1982 İstanbul doğumlu olup aslen Amasyalıdır. Ön lisans eğitimini İstanbul Üni. Dış Tic. Ve Avrupa Birliği bölümünde, Lisans Eğitimini Anadolu Üni. işletme Bölümünde Tamamlamıştır. Ramazan KARADAĞ, 2011 de Gümrük Müş.Yrd. 2017 de Gümrük Müşaviri Unvanını kazanmıştır. Sektörün öncü firmalarında, çeşitli görevlerde yer almış, 2018 yılından beri Aslan Gümrük Müşavirliğinde Yönetici olarak görevini sürdürmektedir.

ramazankaradag@aslangumruk.com

Dahili:1025 0545 719 7592

Türkay ÖZER

Gümrük Müşaviri

11 Mart 1953 doğumlu I.T.I. Akademisi şişli işletmecilik yüksek okulu mezunuyum.1980 yılında ilk sınavda müşavirlik belgesi alarak mesleğe başladım.2014 yılında katıldığım aslan gümrük müşavirliği firmasında genç müşavir arkadaşlarımla hizmet veriyorum

turkay@aslangumruk.com Dahili:1022

Necla ERSOY

Gümrük Müşaviri / İhracat

3 Temmuz 1980 doğumlu ,ön lisans eğitimini Dış Ticaret bölümü üzerine yapmıştır.Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi işletme bölümünde tamamlamıştır. 2003 yılında Gümrük Müşavir Yardımcısı olmaya hak kazanmıştır.2015 yılında Gümrük Müşaviri olmuştur.2000 yılından beri sektörün önde gelen firmalarında görev almıştır.2016 yılından buyana Aslan Gümrük Müşavirliği şirketinde yöneticilik yapmaktadır

necla@aslangumruk.com Dahili:1007 0541 363 3999

Numan TOPÇU

Gümrük Müşaviri

30 Ekim 1986 doğumlu olup Lisans eğitimini Anadolu üniversitesi işletme bölümünde tamamlamıştır. 2014 yılında gümrük müşavir yardımcısı olmaya hak kazanmıştır. 2019 yılında gümrük müşaviri olmuştur. 2005 yılından beri sektörün öncü firmalarında yer almıştır. 2020 yılında Aslan Gümrük Müşavirliğinde çalışmaya başlamıştır.

numan@aslangumruk.com Dahili:1047

SEKRETER

Zübeyde GÖZGÖZ

Sekreter

Dahili:0-1060

İTHALAT

Erdal YEŞİLTEPE

İthalat Bölüm Şefi

erdal@aslangumruk.com Dahili:1006 0530 458 7055

Muammer AYHAN

İthalat Uzmanı

muammer@aslangumruk.com Dahili:1019 0537 520 5879

Nedim ELMASTAŞ

İthalat Uzmanı

nedim@aslangumruk.com Dahili:1021

Ebru SAKA

İthalat Uzmanı

ebru@aslangumruk.com Dahili:1010 0532 433 4436

Sebahattin BALCI

İthalat Uzmanı

sebahattin@aslangumruk.com Dahili:1017

Merve KARACA

İthalat Müşteri Temsilcisi

merve@aslangumruk.com Dahili:1004

Fatih GÖKTAŞ

İthalat Müşteri Temsilcisi

Samet İNCE

İthalat Müşteri Temsilcisi

İHRACAT

Aziz GÖZGÖZ

İhracat Bölüm Şefi

aziz@aslangumruk.com Dahili:1009

Hafize DÜNDAR

İhracat Bölüm Şefi

hafize@aslangumruk.com Dahili:1012

Burak ALTINDAĞ

İhracat Bölüm Şefi

burak@aslangumruk.com Dahili:1040

Melike PIRAZ

İhracat Uzmanı

melike@aslangumruk.com Dahili:1024 0541 908 8058

Zafer AKTÜRK

İhracat Uzmanı

zafer@aslangumruk.com Dahili:1003

Ahmet ÇINAR

İhracat Uzmanı

Ramazan GÖKTEPE

İhracat Müşteri Temsilcisi

ramazan@aslangumruk.com Dahili:1022

Dilan ÇİÇEK

İhracat Müşteri Temsilcisi

dilan@aslangumruk.com Dahili:1022 0532 168 7394

Emre ARSLAN

İhracat Müşteri Temsilcisi

emre@aslangumruk.com Dahili:1024 0532 171 8965

Nesimi GÖZGÖZ

İhracat Müşteri Temsilcisi

nesimi@aslangumruk.com Dahili:1041

Emre DOĞRU

İhracat Müşteri Temsilcisi

emredogru@aslangumruk.com Dahili:---

Tuncer GÖZGÖZ

İhracat Müşteri Temsilcisi

tuncer@aslangumruk.com Dahili:1009

Seda KARACA

İhracat Müşteri Temsilcisi

seda@aslangumruk.com Dahili:1033

Öznur BEKTAŞ

İhracat Müşteri Temsilcisi

Eren AKGÜN

İhracat Müşteri Temsilcisi

FİNANS

Özlem KOÇ

Finans Müdürü

ozlem@aslangumruk.com Dahili:1005-1010 0532 591 3445

Sevgi Tuna SÜNTER

Finans Uzman Yardımcısı

sevgi@aslangumruk.com Dahili:1022

MUHASEBE

Gürkan DEMİR

Müşavir/Muhasebe Müdürü

gurkan@aslangumruk.com Dahili:1027 0532 171 8741

Canan ÇELEBİ

Muhasebe

canan@aslangumruk.com Dahili:1000-0

Fatma AYDEMİR

Muhasebe

fatma@aslangumruk.com Dahili:1022

Talha Mete OKTAY

Muhasebe

mete@aslangumruk.com Dahili:1046

İŞ GELİŞTİRME

Bektaş KOÇ

İş Geliştirme Uzmanı

bektas@aslangumruk.com Dahili:1028 0543 350 6060

Demet ÖZDEMİR

İş Geliştirme Uzmanı

d.ozdemir@aslangumruk.com 0545 571 8570

HUKUK MÜŞAVİRİ

Av.Emre TEPE

Hukuk Müşaviri

0531 958 4388 emretepe@aslangumruk.com

BÖLGE SORUMLUSU

Orkan KOÇ

Gümrük Müşavir Yrd. Kocaeli Gümrükler Bölge Sorumlusu

orkan@aslangumruk.com 0545 288 0248
korfez@aslangumruk.com +90 262 725 60 60 Dahili:1017

Uğur ETİZ

İzmir Bölge ve Gümrük Sorumlusu

korfez@aslangumruk.com +90 532 522 9622

Özgür BALCI

Bursa Bölge ve Gümrük Sorumlusu

0543 265 6060 +90 224 512 60 60 bursa@aslangumruk.com

Ekrem ÇINAR

Ankara Bölge ve Gümrük Sorumlusu

ekrem@aslangumruk.com 0532 171 8957
ankara@aslangumruk.com +90 312 232 60 60 Dahili:1046

GÜMRÜK SORUMLULARIMIZ

Cengizhan GÜNER

Muratbey Gümrük Sorumlusu

Ahmet Anıl ASLIM

Atatürk Havalimanı Gümrük Sorumlusu

Volkan YILDIRIM

İstanbul Havalimanı Sorumlusu

Salih ŞEN

Ambarlı Gümrük Sorumlusu

Furkan Çağan GÜLSÜN

Liman Operasyon Sorumlusu

Erkan PEKSAK

Aliağa Gümrük Sorumlusu

Umut Acar

Derince Dilovası Gümrük Personeli

Mehmet Adile

AHL-IGA Gümrük Personeli

Kürşat ERDAL

Bursa-Gemlik Liman Sorumlusu

ULAŞIM

Rüştü ŞENER

Motor Kurye

Ali TORAMAN

şoför

GÜVENLİK

Şaban KÜRBÜZ

Güvenlik

Cevdet SAY

Güvenlik

DİĞER

Avgül EKİNCİ

Aşçı

Dahili:1011
KAPAT X